Clupper van de maand November!

Geplaatst op woensdag 01 november 2023 @ 13:21

Clupper van de maand November!


 

Nicole is op een haar na twintig jaar op Clubs. Een hele poos, en we kunnen met een gerust hart zeggen dat het in al die jaren voor haar niet alleen een dierbare hobby is geweest, maar ook een platform waar zij lief en leed kon delen. Wat je geeft, krijg je terug, en daarom weten de andere cluppers Nicole te waarderen. Dat geldt ook voor haar passies, en dat zijn er veel, zoals bijzonder sfeervolle clubs over de prachtige stad Maastricht, haar liefde voor haar eigen dieren en dieren in het algemeen of 'gewoon' een gezellige kletsclub.

Onderling contact met andere cluppers doet Nicole goed. Daarom kun je haar gelukkig maken met een gezellig praatje in het forum, een wenskaart of een mooie creatie (die zij overigens ook graag zelf maakt in haar club Clubsetjes en  wensjes van Nicole). Tips en troost zijn aan de orde van de dag op de club over Artrose en Fibromyalgie. Het mag geen verrassing zijn dat Nicole ook als beheerder de helpende hand biedt op andermans Clubs. Kortom: een rasclupper voor wie elke dag een geschenk is en vriendschap onmisbaar is.

Nicole is zo'n clupper voor wie Clubs aanvoelt als een tweede thuis en we zijn blij dat we met zulke kanjers mogen cluppen. Daarom is zij zonder enige twijfel de Clupper van de maand voor november!